Zákaznická podpora:info@gorillatough.cz

Gorilla Spray Adhesive 400ml, lepidlo ve spreji

Kód: 114255
Značka: Gorilla Glue
450 Kč
Skladem (5 ks)

114953

Detailní informace

Detailní popis produktu

Lepidlo ve spreji na různé povrchy pro nejnáročnější práce na planetě Zemi.

Lepidlo ve spreji Gorilla® Heavy Duty je víceúčelový rychleschnoucí sprej; má vysokou pevnost a charakteristickou houževnatost Gorilla pro náročné kutilské projekty a zároveň se snadno používá pro menší projekty a řemeslné práce. Poskytuje trvalé spojení na površích, jako je dřevo, kov, látka, plast**, papír, sklo, kůže, kámen a keramika. Jelikož je odolný vůči povětrnostním vlivům, lze jej používat v interiéru i exteriéru. Tato lepicí mlha nabízí to nejlepší z obou světů - je přemístitelná, takže po nanesení máte až 5 minut na opětovné nastavení a správné umístění, ale také rychle schne - nemusíte čekat hodiny, než se uchytí. Lepidlo ve spreji Gorilla Heavy Duty zasychá bezbarvě, takže je ideální pro širokou škálu projektů včetně kutilských a řemeslných projektů, montáže fotografií, čalounění a použití v kanceláři.

Použití:

PŘÍPRAVA
Všechny povrchy by měly být čisté a zbavené nečistot, mastnoty a oleje. Chraňte okolní plochy před přestřikem, abyste zabránili vzniku zbytků lepidla.

APLIKACE
Před použitím sprej dobře protřepejte. Držte ji 15-20 cm od lepených povrchů.

Pro maximální pevnost lepení: Naneste rovnoměrnou vrstvu lepidla na oba spojované povrchy. Před umístěním povrchů k sobě nechte lepidlo částečně zaschnout (přibližně 1 minutu).

Pro polohovatelné spoje: Na jeden povrch nastříkejte lehkou rovnoměrnou vrstvu lepidla. Před spojováním nechte zaschnout 1-3 minuty. Přemístitelné po dobu až 5 minut v závislosti na typu povrchu. Pro odstranění jemně odlepte z rohu. Po 5 minutách se lepidlo stane trvalým.

 SKLADOVÁNÍ
Po dokončení projektu otočte plechovku dnem vzhůru a krátkým proudem čirého plynu vystříkněte směrem od těla. Trysku otřete suchým hadříkem a vyčistěte izopropylalkoholem podle pokynů výrobce rozpouštědla.

Skladujte na chladném a suchém místě mimo dosah dětí a zvířat. Neskladujte při teplotě vyšší než 48 °C.

Upozornění

Nedoporučuje se používat na vinylové materiály, polyethylen (PE), polypropylen (PP) nebo polystyren (PS).

Nedoporučuje se používat na pěnový polystyren (PS).

Nepoužívejte pro montáž těžkých materiálů.

Doplňkové parametry

Kategorie: Lepidla
Hmotnost: 0.45 kg

Výrobce kvalitních lepících pásek a lepidel.