Zákaznická podpora:info@gorillatough.cz

Gorilla Expanding Foam 353ml, rozpínající se pěna

Kód: 114971
Novinka
Značka: Gorilla Glue
310 Kč
Skladem (>5 ks)

Detailní informace

Detailní popis produktu

Gorilla® Heavy Duty Expanding Foam je víceúčelová, rychle vytvrzující* expandující pěna, která vyplňuje, utěsňuje a izoluje. Skvěle se hodí pro různé aplikace, trubička umožňuje expanzi do mezer a prasklin bez nadměrného vypěnění pro úhlednější povrch - ideální pro utěsnění jakéhokoli vzduchu, vlhkosti a dokonce i škůdců! Skvěle se hodí na půdy, potrubí, dveře, okna, střešní okna, průlezy, podlahy, zdivo, instalatérské práce, větrací otvory, stropy, stěny a další!
Spojuje materiály: PVC, cihly, beton, izolační materiály, omítku, plast, dřevo, kov a další!

 Jak používat

PŘÍPRAVA
Při používání pěny vždy používejte ochranu očí, rukavice a vhodný pracovní oděv. Vytvrzená pěna se obtížně odstraňuje z pokožky, oděvu a jiných podkladů. Všechny povrchy by měly být čisté, suché a zbavené nečistot, mastnoty a oleje. Plechovku protřepejte po dobu 60 sekund a ihned nasaďte brčkový aplikátor pevným našroubováním na ventil. Vyzkoušejte tlak dávkování/rozpínání pěny na místě odděleném od projektu.

APLIKACE
Stiskněte spoušť pro uvolnění pěny. Výrobek se nejlépe dávkuje, když je plechovka obrácená. Při nanášení pěny vyplňte štěrbinu pouze do 40 %, protože pěna se po vydání dále rozpíná. Pěna se může po použití dále rozpínat z brčka. *Pěna se uvolní za 8-12 minut, lze ji řezat po 45 minutách a plně vytvrdne za 8 hodin. Doba vytvrzení závisí na teplotě a vlhkosti. Po vytvrzení přebytečnou pěnu odstřihněte. Vytvrzenou pěnu lze oříznout, obrousit a natřít. Vytvrzenou pěnu nenechávejte na přímém slunečním světle bez nátěru.

SKLADOVÁNÍ
Skladujte ve svislé poloze na chladném a suchém místě mimo dosah dětí a zvířat. Neskladujte při teplotě vyšší než 50 °C. Není určeno k opakovanému použití. Další informace naleznete na štítku nebezpečnosti.

POZNÁMKA: Neskladujte při teplotě vyšší než 48 °C. Není určeno k vyplňování uzavřených dutin nebo prázdných prostor. Nepoužívejte na zařízeních vyzařujících teplo nebo uvnitř nich. Nepřilne k polyethylenu, silikonu, polytetrafluorethylenu nebo podobným nepřilnavým povrchům. Nepřiléhá k materiálům s mastným, mastným nebo silikonizovaným povrchem. Není určen pro trvalé ponoření nebo použití pod vodní hladinou.

Doplňkové parametry

Kategorie: Tmely, nátěry, pěny
Hmotnost: 0.35 kg

Výrobce kvalitních lepících pásek a lepidel.