Zákaznická podpora:info@gorillatough.cz

Gorilla Epoxy Clear 25ml lepidlo

Kód: 6044000
Značka: Gorilla Glue
199 Kč
Na dotaz
Položka byla vyprodána…
105210

Detailní informace

Detailní popis produktu

Gorilla Epoxy se dostalo na stejnou úrověň kvality lepení jako ostatní lepidla od Gorilla Glue. Díky své vynikající odolnosti proti rozpouštědlům a vodě je toto epoxidové lepidlo neuvěřitelně silné a odolné a použitlné pro domácí opravy a opravy automobilů. Snadno použitelná injekční stříkačka uchovává epoxidovou pryskyřici a tvrdidlo oddělené, takže se snadno dávkuje. Dvojdílná složka vyplňující mezery snadno spojuje ocel, hliník, sklo, dřevo, keramiku, dlaždice a většinu plastů *). Navíc zasychá v ideálním a bezbarvém provedení, díky němuž jsou spoje skoro neviditelné.

  • Vytváří bezbarvý spoj - ideální tam, kde nechcete vidět lepidlo
  • 5 minut lepení - máte spoustu času pro přesné nastavení a dokonalé uchycení lepených ploch.
  • Vyplňuje dutiny a spojuje nerovné a svislé povrchy.
  • Odolává mírnému vystavení vody
  • Jednoduše použitelná stříkačka - samostatné tuby epoxidové pryskyřice a tužidla zamezují lepidlu před vytvrdnutím a stříkačka je rovnoměrně dávkuje a navíc obsahuje víčka pro více použití.

*) Gorilla Glue bude fungovat dobře na mnoha typech plastů, nicméně výrobce pravděpodobně nedoporučuje používat na polypropylenový (PP) nebo polyethylenový (PE) plast nebo jakýkoliv typ pryže s vysokým obsahem oleje nebo změkčovadla, stejně jako u ostatních lepidel.

Doplňkové parametry

Kategorie: Lepidla
Hmotnost: 0.09 kg
Objem: 25ml
Položka byla vyprodána…

Výrobce kvalitních lepících pásek a lepidel.