Gorilla Epoxy Clear 25ml lepidlo

Kód: 105210
199 Kč
Skladem (> 5 ks)

Detailní informace

Detailní popis produktu

Gorilla Epoxy se dostalo na stejnou úrověň kvality lepení jako ostatní lepidla od Gorilla Glue. Díky své vynikající odolnosti proti rozpouštědlům a vodě je toto epoxidové lepidlo neuvěřitelně silné a odolné a použitlné pro domácí opravy a opravy automobilů. Snadno použitelná injekční stříkačka uchovává epoxidovou pryskyřici a tvrdidlo oddělené, takže se snadno dávkuje. Dvojdílná složka vyplňující mezery snadno spojuje ocel, hliník, sklo, dřevo, keramiku, dlaždice a většinu plastů *). Navíc zasychá v ideálním a bezbarvém provedení, díky němuž jsou spoje skoro neviditelné.

  • Vytváří bezbarvý spoj - ideální tam, kde nechcete vidět lepidlo
  • 5 minut lepení - máte spoustu času pro přesné nastavení a dokonalé uchycení lepených ploch.
  • Vyplňuje dutiny a spojuje nerovné a svislé povrchy.
  • Odolává mírnému vystavení vody
  • Jednoduše použitelná stříkačka - samostatné tuby epoxidové pryskyřice a tužidla zamezují lepidlu před vytvrdnutím a stříkačka je rovnoměrně dávkuje a navíc obsahuje víčka pro více použití.

*) Gorilla Glue bude fungovat dobře na mnoha typech plastů, nicméně výrobce pravděpodobně nedoporučuje používat na polypropylenový (PP) nebo polyethylenový (PE) plast nebo jakýkoliv typ pryže s vysokým obsahem oleje nebo změkčovadla, stejně jako u ostatních lepidel.

Doplňkové parametry

Kategorie: Lepidla
Hmotnost: 25ml